  • A4VG90HWD2/32R-NZF02F021S BOSCH REXROTH A4VG VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS
BOSCH REXROTH A4VG90HWD2/32R-NZF02F021S MODELS
Need a CAD or 3D Model?
What is A4VG90HWD2/32R-NZF02F021S bearing cross reference?
Contact NowWhatsAppBe Our Agent
category
Bosch Rexroth A4vg Variable Displacement Pumps
BOSCH REXROTH A4VG90HWD2/32R-NZF02F021S Bearing SPECIFICATIONS
  • BOSCH REXROTH
  • A4VG90HWD2/32R-NZF02F021S
  • 2.1 mm
  • 53
  • 320 kN
  • 110 mm
  • 132.5 mm
  • 2.1 mm
  • 440 kN
  • 110
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURERChina
  • BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER2020-07-10 09:46:19
    Welcome to my shop! Glad to serve you! Please send your question!
Price Inspection Certificate Product Specifications Company Profile
The details of Bosch Rexroth A4vg Variable Displacement Pumps
  • 2.1 mm
  • 53
  • 320 kN
  • 110 mm
  • 132.5 mm
  • 2.1 mm
  • 440 kN
  • 110
  • 200 mm
  • 6.93 Kg
  • 110x200x53
  • 2800 r/min
  • 53 mm