Home>Products>Kawasaki K5v Hydraulic Pump>K5V200SH149R-5L4D KAWASAKI K5V HYDRAULIC PUMP
  • K5V200SH149R-5L4D KAWASAKI K5V HYDRAULIC PUMP
KAWASAKI K5V200SH149R-5L4D MODELS
Need a CAD or 3D Model?
What is K5V200SH149R-5L4D bearing interchange?
Contact NowWhatsAppBe Our Agent
category
Kawasaki K5v Hydraulic Pump
KAWASAKI K5V200SH149R-5L4D Bearing SPECIFICATIONS
  • K5V200SH149R-5L4D KAWASAKI K5V HYDRAULIC PUMP SEARCH 180000 N Basic Static Radial Load Rating Co - Whether it's agriculture or construction equipment your working on, 186000 N Basic Dynamic Radial Load Rating C Has theKawasaki K5v Hydraulic Pump you 2.00 mm Fillet Radius ra need.
  • KAWASAKI
  • K5V200SH149R-5L4D
  • 186000 N
  • 180000 N
  • 2.00 mm
  • 105.000 mm
  • 65.10 mm
  • 190.0000 mm
  • 1800 rpm
  • Two Seals & Snap-Rin
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURERChina
  • BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER2020-07-10 09:46:19
    Welcome to my shop! Glad to serve you! Please send your question!
Price Inspection Certificate Product Specifications Company Profile
Kawasaki K5v Hydraulic Pump Product Description
  • 2.00 mm
  • 105.000 mm
  • 65.10 mm
  • 190.0000 mm