Home>Products>Kawasaki K5v Hydraulic Pump>K5V140DTP1N9R-9N07-V KAWASAKI K5V HYDRAULIC PUMP
  • K5V140DTP1N9R-9N07-V KAWASAKI K5V HYDRAULIC PUMP
KAWASAKI K5V140DTP1N9R-9N07-V MODELS
Need a CAD or 3D Model?
What is K5V140DTP1N9R-9N07-V bearing interchange?
Contact NowWhatsAppBe Our Agent
category
Kawasaki K5v Hydraulic Pump
KAWASAKI K5V140DTP1N9R-9N07-V Bearing SPECIFICATIONS
  • KAWASAKI
  • K5V140DTP1N9R-9N07-V
  • mmf550bs140ppdm-timk
  • 95.4
  • 50mm
  • 54mm
  • Standard
  • 4.89 KGS
  • 140mm
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER
BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURERChina
  • BOSCH REXROTH A4VSO VARIABLE DISPLACEMENT PUMPS MNUFACTURER2020-07-10 09:46:19
    Welcome to my shop! Glad to serve you! Please send your question!
Price Inspection Certificate Product Specifications Company Profile
Kawasaki K5v Hydraulic Pump Product Description
  • mmf550bs140ppdm-timk
  • 95.4
  • 50mm
  • 54mm
  • Standard
  • 4.89 KGS
  • 140mm